Deelnemers Trekker Trekkie Moerkapelle 01-06-2019

2,5 ton oltimers - Bouwjaar voor 1980

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
OLD2501 Niels Bolleboom Berkel en Rodenrijs Ford super major
OLD2502 fam van Leeuwen Koudekerk a/d Rijn Zetor 3011
OLD2503 Harmen van den Broek Berkenwoude Deutz 5506
OLD2504 Ted westerman Berkel en Rodenrijs Ford 3000
OLD2505 Bas de Vries Bodegraven Hanomag perfect 400
OLD2506 Robert van de Vis Bodegraven Nuffield 342
OLD2507 Dirk Slooijer Moerkapelle Forson Major E27N L4
OLD2508 Gert-Jan Kaashoek Moerkapelle John Deere 1120
OLD2509 Kevin Rehorst Berkenwoude Ford 4000
OLD2510 Sipke Schievink Lopik International 453
OLD2511 Ab van der Spek Moerkapelle Deutz 6006
OLD2512 Floor van Dolder Koudekerk a/d Rijn MF 135
OLD2513 Clemens Rijkenhuizen Boskoop John Deere 2020
OLD2514 Jesse Rehorst Berkenwoude Ford 3000
OLD2515 Jeari de Jong Hei en Boeicop MF 35
OLD2516 Tomas vd Windt Schipluiden MF 65MK II
OLD2517 Michiel Kompier Hazerswoude Rijndijk MF 65
OLD2518 Corne Rus Nieuw Vennep Fiat 640
OLD2519 Laurens Koole Bleiswijk International 633
OLD2520 Henk Nieuwenhuis Bleiswijk International 633

2,5 ton Standaard - Max. 75 PK

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
ST2501 Remco v/d Linde Gelderswoude Renault 551
ST2502 H van der Maas Zoetermeer Fordson dexta
ST2503 Ruben Hofman Hazerswoude dorp David Brown 990
ST2504 Arjan Steenkamer Reeuwijk Deutz D5006
ST2505 Robin Kompier Hazerswoude rijndijk John Deere 2030
ST2506 Rik van der Vis Bodegraven Inter 633
ST2507 Tom munsterman Nieuw Vennep Fiat 466

3 ton standaard - Max. 90PK

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
ST3501 Joey Blonk waddinxveen Fendt 209 V vario
ST3502 Arend v Wissen Voorschoten International 633
ST3503 Ferry Leune Gelderswoude deutz 6507C
ST3504 Mark Streng Bergambacht Fendt 207 V vario
ST3505 Luc van Rijthoven Benthuizen David Brown 990
ST3506 Aline Koomans Waarder International 633
ST3507 Dennis Nell Haastrecht Mc Cormick International 624
ST3508 Arie Olieman Waarder Fordson super major
ST3509 Reinier van Meijeren Driebruggen John Deere 2030
ST3510 Luc van Santen Wassenaar Case IH 633
ST3511 Cor Rijkenhuizen Reeuwijk Nuffield 4165
ST3512 Johan Vroege Driebruggen International 724
ST3513 Marlies Smink Cothen International 833

3,5 ton standaard - Max. 100PK

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
ST3501 Roel v Marel Alphen a/d Rijn Ford 7600
ST3502 Jurn Agterof Bodegraven Fendt 105S
ST3503 Mike Langerak Zegveld Deuitz 6806
ST3504 Gerard Scholman Ijselstein international 644
ST3505 Gerard schievink Lopik volvo bm 500
ST3506 Ben de Pater Waddinxveen Fendt 105S
ST3507 David Blonk Waarder international 844S
ST3508 Johan van den Broek Boskoop Same Panther
ST3509 Hendrik Buitenhuis Boskoop ford 7810
ST3510 Jur Parlevliet Beinsdorp Lamborghini R704
ST3511 Remco Rienks Culemborg New Holland T4050
ST3512 Sietse Rodenburg Schipluiden David Brown 1390
ST3513 Anouk Duivenvoorden Zoeterwoude Fendt 304
ST3514 Ruben Hofman Hazerswoude dorp David Brown 1212
ST3515 Robbert Schipper Gelderswoude Ford 4630
ST3516 Peter van Andel Hoogblokland Fiat 566
ST3517 Stefan van Leeuwen Koudekerk a/d Rijn John Deere 2130
ST3518 Bart Mooijman Zoeterwoude international 844S
ST3519 Jesse Bakhuijzen Hazerswoude dorp New Holland TN 95 f
ST3520 Marc van Schie Berkel New Holland TN 95 f
ST3521 Mathijs Versloot Montfoort international 844S

4,5 ton Dames - Max. 125PK

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
D4501 Carola van Schaik Zegveld John Deere 3130
D4502 Marieke Booij Lopik International 844S
D4503 Suzanne van Leeuwen Koudekerk a/d Rijn John Deere 2650
D4504 Celine Treurniet Ijselstein International 844S
D4505 Jennifer Verlaan Waarder Valtra N92
D4506 Lyanne Tukker Waarder Valmet
D4507 Catelijn van Nieuwkoop Haastrecht Fendt 211P
D4508 Jacoline Verlaan Harmelen International 644
D4509 Merel zoetermeer Ford 7810

4,5 ton Standaard - Max. 125PK

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
ST4501 Robert van de Vis Bodegraven Deutz 8006
ST4502 John Verlaan Harmelen International 644
ST4503 Reinoud van Meijeren Driebruggen John Deere 3130LS
ST4504 Ruben Booij Lopik International 844S
ST4505 Bart Qualm Boskoop Allis Chalmers 200
ST4506 Peter van der Wind Woerden Fendt 308 Holland Farmer
ST4507 Fons Heemskerk Koudekerk a/d Rijn David Brown 1690
ST4508 Nico Hogendoorn Waarder Deutz 8006
ST4509 Clemens Rijkenhuizen Boskoop John Deere 3130
ST4510 Mike Romberg Pijnacker International 1046
ST4511 Rik Vreugdenhil De Lier International 946
ST4512 Pieter Broere Stolwijk International 844S
ST4513 Remco de Bruijn Bleiswijk case 845XL
ST4514 Thijs Rijkaart Hazerswoude Fendt favorit 610S
ST4515 Max Hendriks Berkel en Roderijs John Deere 1640
ST4516 Lars Castelijn Rijpwetering Fendt  311LSA
ST4517 Wilbert van Meijeren Woerden John Deere 3130
ST4518 Wessel de Jong Nieuw Vennep Ford 9500
ST4519 Jelle Treurniet Ijselstein International 844S
ST4520 Joel van de Wel Woerden Ford County 1004
ST4521 Marco Marchal Leersum John Deere 2040
ST4522 Jort van Dijk Bleiswijk Fendt 211Vario
ST4523 Hans Massop Harmelen International 955
ST4524 Frank van Nieuwkoop Reeuwijk Fendt 308LSA

5,5 ton standaard - Max. 150PK

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
ST5501 John Peters Montfoort John Deere 3650
ST5502 Tom Verburg Waarder Volvo Bm Valmet 905
ST5503 Arjan Verduijn Kamerik Fendt 612sa
ST5504 Thijs van Woudenberg Benschop International  1055XL
ST5505 Mario v/d Elst Zoetermeer John Deere 4040
ST5506 Patrick van Niekerk Ter Aar New Holland 8340
ST5507 Theo Verduijn Berkenwoude Renault 1151-4
ST5508 Roy Lakerveld Nieuwkoop Zetor 12211 super
ST5509 Jorijn de Wit Hardinxveld Ford 7710
ST5510 Hans van Leeuwen Koudekerk a/d Rijn John Deere 3650
ST5511 Dirk Borst Zoeterwoude Deutz DX6,10
ST5512 Nico van Leeuwen Koudekerk a/d Rijn Zetor 12441
ST5513 Patrick meijer Hazwerswoude Rijndijk MF 1130
ST5514 Martin Vermeulen Waarder International 955
ST5515 Dennis van Rossum Montfoort International 1046
ST5516 David Kersseboom Gouderak Fendt favorit 612 s
ST5517 Paul Munsterman Nieuw Vennep Ford 8340
ST5518 Roel vd Marel Alphen a/d Rijn Ford 9600
ST5519 Gert-jan Vianen Ford 9600
ST5520 Lars Verburg Zegveld Fendt 412
ST5521 wilco de Lange Bergambacht Fendt 412 Vario
ST5522 Jan Parlevliet Beinsdorp New Holland 8340SLE
ST5523 Joost van der Vis Bodegraven John Deere 6105RC

6,5 ton Standaard - Max. 175PK

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
ST6501 Jaco Hogendoorn Waarder Fendt 515
ST6502 Lennart Verburg Waarder Valtra  8550
ST6503 Herwin Verhoef Lopik Case IH 1455
ST6504 Jaap Peters Reeuwijk John Deere 6420S
ST6505 Gerben de Bruijn Kamerik International 1246
ST6506 Kees van Vliet Woerdense verlaat Valtra Valmet 8150
ST6507 Tim van Randwijk Lopik Fendt 514C
ST6508 Martijn de Bruijn Kamerik Case  Maxxum5150
ST6509 Albert koomans Waarder Case IH maxxum 115
ST6510 Arjan Pak Moerkapelle Case 140
ST6511 Keesjan Nieuwenhuis Bleiswijk International 1455
ST6512 Onno Jansen Bleiswijk New Holland T6020
ST6513 Johan van Leeuwen Zevenhoven Steyer 9155
ST6514 Arie Terlouw Haastrecht Fendt 516
ST6515 Marjolein Nieuwehuis Bleiswijk Case MX 135
ST6516 Mitchel Moerland Hazerswoude MF 6615
ST6517 Mark Reuten Montfoort John Deere 6410
ST6518 Roy Streefland Lekkerkerk John deere 6800
ST6519 Pieter van Duijn Leiden daf 5470
ST6520 Robert vd Plas Aarlanderveen John deere 6820
ST6521 Chris Lievaart Hazerswoude dorp inter 1455XL
ST6522 Arjan van de Vendel Bleiswijk Case IH CS110
ST6523 Huub van der Maas Zoetermeer Ford TW 10
ST6524 Joost van der Vis Bodegraven John Deere 6105RC

7,5 ton Standaard - Max. 200PK

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
ST7501 Rony Scholman Ijselstein Valtra N114e
ST7502 Stefan Olieman Reeuwijk John Deere 6900
ST7503 Marien Treurniet Ijselstein Case 130
ST7504 Jens Griekspoor Nieuw Vennep Renault Ares 696
ST7505 Nathan Hofman Hazerswoude- dorp Fendt 718
ST7506 Frans Van Leeuwen Koudekerk a/d Rijn Fendt 820
ST7507 Frank van Leeuwen Reeuwijk Fendt 815 vario
ST7508 Henk Vos Alphen a/d Rijn Fendt 615LSA-E
ST7509 Jurrie de Bruin Bodergaven Valtra valmet 8350
ST7510 Hugo Koomans Waarder Case IH Maxxum 145
ST7511 Loonbedrijf Verburg Woerden New Holland TM155
ST7512 Anton Rijneveld Woerden Case IH 1455XL
ST7513 John Mooijman Zoeterwoude International 1455XL
ST7514 Max Kleyweg den Hoorn Deutz Agrotron 150
ST7515 Wessel van der Schaft Boskoop Fendt 516
ST7516 Hidde van der Peet Zwaanshoek Haarlemmermeer Case IH 1455XLA
ST7517 Ricardo Modder Woerden Case IH 1455XL
ST7518 Koos van der Wind Woerden Fendt  512C
ST7519 Andre de Jong Bergambacht Ford 8630
ST7520 Tim Vendel Bleiswijk Case Puma 150
ST7521 Harm Verlaan Harmelen Case IH 1455XL

9 ton Standaard - Max. 250PK

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
ST9001 Bert Rademaker Waddinxveen John Deere 7530
ST9002 Wouter Jacobi Alphen a/d Rijn Fendt 820
ST9003 Hendrik Benschop Stolwijk Fendt 724
ST9004 Robbert Voshart Noordwijkerhout Fendt 724
ST9005 Andrias Castelijn Stolwijk Case 170
ST9006 Mattieu vd Kraaij Den Hoorn Fendt 824
ST9007 Martijn de Jong Boskoop Fendt 724
ST9008 Erik Blok Stolwijk Fendt 718
ST9009 Wilfred Kompier Hazerswoude-Rijndijk John Deere 7810
ST9010 Walter Smit Haastrecht Fendt 615 LSA-E
ST9011 Peter Kastelein Zegveld Steyer  9145
ST9012 Niels van Dorp Hazerswoude-dorp Fendt 720
ST9013 Tim Visser Nieuwveen Fendt 615
ST9014 Rene Rademaker Waddinxveen John Deere 7530
ST9015 Tjeerd van de Bos Moerkapelle Fendt 724
ST9016 Sebastiaan Jacobi Alphen a/d Rijn Fendt 820
ST9017 Hidde van der Peet Zwaanshoek Haarlemmermeer Case IH 1455XLA
ST9018 Swen Gibbon Groot-Ammers Fendt 720
ST9019 Sam Blokland Zevenhuizen Case Puma 160
ST9020 Jaap verdoold Stolwijk John Deere 6830
ST9021 Pieter Minnoye Stolwijk Case Inter 1455
ST9022 Laurens van Braak Rijsenhout Belarus T150K

9 ton Bedrijven - Max. 250PK

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
B9001 West Gouwe bv. Walter Smit Fendt 615 LSA
B9002 HKA Vincent van den Berg Fendt 720
B9003 LL. Vd Post & Zn BV. John Mooijman International 1455XL
B9004 Van Iperen Pim van der Post Fendt 926
B9005 West Gouwe bv. Henk Vos Fendt 615 LSA
B9006 HKA Tim Morgenrood Fendt 720
B9007 LL. Vd Post & Zn BV. Mark Burggraaf Case Puma 165
B9008 Van Iperen Wouter Kempen Fendt 824
B9009 West Gouwe bv. Tim Visser Fendt 615 LSA
B9010 HKA Diderik Verhaaf Fendt 820
B9011 LL. Vd Post & Zn BV. Tom Stigter Case IH Puma 160
B9012 Van Iperen Paul van Schaik Fendt 926

11 ton Standaard

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
ST11001 Niels Lammerts Stolwijk Fendt 926
ST11002 Sander van de Spek Zevenhuizen Case Puma 200
ST11003 Pim v/d Post Ter Aar Fendt 926
ST11004 Anton van de Spek Waddinxveen Case Puma 180
ST11005 Melvin Hartmann Burger Compascum Fendt 930 Vario
ST11006 Cees Kaashoek Moerkapelle Case Puma 200
ST11007 Arno den Boer Bergambacht Valtra T174
ST11008 Josh van der Kraats Wassenaar Fendt 930
ST11009 Marcel Lommerse Wassenaar Case IH 1455
ST11010 Hendrik Koopman Burger Compascum Fendt 927 Vario
ST11011 Simon Anker Vlist New Holland T7070
ST11012 Wouter Kempen Aarlanderveen Fendt 824 Favorit
ST11013 William Boele Haastrecht Valtra T174
ST11014 Frank Vos Alphen a/d Rijn Fendt 930
ST11015 Jordy van de Geest Boskoop John Deere 6175R
ST11016 Paul van Schaik Nieuwkoop Fendt 926
ST11017 Robbert Marchal Culemborg Ford 8770
ST11018 Marvin van Leeuwen Hoogmade Fendt 930
ST11019 Andre Oudenes Stolwijk John Deere 7530
ST11020 Herman Houweling Berkel en Roderijs New Holland T7290
ST11021 Ted van Leeuwen Reeuwijk Fendt 926

10 ton DUO TREK

START NR NAAM: MERK & TYPE: NAAM: MERK & TYPE:
D1001 John Peters John Deere 3650 Thijs van Woudenbergh International 1055XL
D1002 Marjolein Nieuwenhuis Inter 1455 Henk Nieuwenhuis inter 633
D1003 Arjan Steenkamer Deutz 5006 Jorijn de Wit Ford 7710
D1004 Mark Versteegen Deutz DX 4.31 Dirk Borst Deutz DX 60.10
D1005 Anouk Duivenvoorde Fendt 304 Mike Duivenvoorde Fendt 516
D1006 Mitchel Moerland MF 6615 Ruben Hofman David Brown 1212
D1007 Gerben de Bruijn international 1246 Tom Verburg Valmet 905
D1008 Lennart Verburg Valtra 8550 Harmen van den Broek Deutz  5506
D1009 Remco de Bruyn Case 845XL Sam Blokland New Holland T6060
D1010 Jan-Willem van Erk Fendt 820 Lucas Noordzij Yanmar 4m1601D
D1011 Remco Scholman Valtra N114e Gerard Scholman International 644
D1012 John Mooijman Inter 1455 XL Bart Mooijman International 844S
D1013 Jur Parlevliet New Holland 8340 SLE Wessel de Jong Ford 7400
D1014 Tomas vd Windt MF 1150 Sietse Rodenburg David Brown 1390
D1015 Tom Munsterman Fiat 466 Hidde van der Peet Case International 1455 XLA
D1016 Jurrie de Bruin Valtra Valmet 8350 Jurn Agterof Fendt 1055
D1017 Kees van de Wind Fendt 308 Arjan Verduijn Fendt 612 SA
D1018 Corne Rus Fiat 640 Max Kleyweg Deutz-Fahr Agrotron 150
D1019 Mark Reuten John Deere 6410 John de Hartog International 844S
D1020 Wouter vd Horst international 5488 Wim van der Hoeven New Holland
D1021 Patrick Meijer Mf 1130 Lars Castelijn fendt 311

2,5 ton sport klasse

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
SP2501 Menno Wennekers Aalsmeer David Brown 990
SP2502 Jeroen van Schaik Woerden Calimero
SP2503 Gert ten Brummeler Vinkeveen Kleine Beer
SP2504 A Zwijnenburg Gouda Black Phantom
SP2505 Martin de Jong Nieuwland Dieselross
SP2506 Charles van der Gun Waardenburg Gunfire

Pick-up Klasse

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
PU7701 Walter Moerman Schipluiden BMW 750I
PU7702 Gijsbert Verduijn Berkenwoude Unimog  421
PU7703 Jacco Vis Stolwijk Unimog
PU7704 Jelle Bremmer Benthuizen Landrover Light Weight
PU7705 Bac Moerkapelle chevrolet
PU7706 Bac Moerkapelle chevrolet
PU7707 Bac Moerkapelle chevrolet
PU7708 Bart Broekhof Lisse Dodge

7 ton hobbysport

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
HS7001 Reinoud van Meijeren Driebruggen John Deere 4440
HS7002 Wouter v/d Horst Montfoort International 1246
HS7003 Bas van Zanten Zegveld Steyer 8180
HS7004 Mike Duivenvoorden Zoeterwoude International 1566
HS7005 Antoin Verwoerd Polsbroekerdam Renault 175-74 TZ
HS7006 Lennart Verburg Waarder Valtra 8550
HS7007 Gijs Verlaan Harmelen Case IH 1455XL
HS7008 John van Zanten nieuw vennep Deutz Allis 9505
HS7009 Bram Dijkshoorn Berkel ZH International 1255XL

Demo's

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE: VERMOGEN:
D001 Peter van Schaik Ijselstijn Second Change 3,6 super sport
D002 Van Schaik Ijselstijn Blue Devil 4,5 ton Sport
D003 Henk Nieuwenhuis Moerapelle Murphy Law Super sport truck 9 ton
D004 JD Reijneveld Moerapelle Legertank Legertank

Standaard Vrachtwagens

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
V001 Ben Gordijn Hazerswoude-dorp Scania P. VOS
V002 Walter Smit Haastrecht Volvo FH
V003 Danny Zoetermeer Volvo FH
V004 Pieter Timmer Benschop Scania
V005 Dijkshoorn Bleiswijk Scania torpedo
V006 Gerard Colje’ Snelrewaard Man 580
V007 Garben van de Velden Moerkapelle Scania R490

VTN 5 ton Super Sport

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Mantrol Power Geffen Man
2 Padaffy ithoijen Daf LF55

VTN 8,5 ton SPORT

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Empty Wallet Sint Oedenrode Kenworth T800
2 Van Dodeweerd Dodewaard Daf 95 XF
3 Van Dijk Ny Titan Woerden Volvo FH16
4 van Keulen Middelburg Daf 95
5 Van Schilt Pulling Roosendaal Scania 143-450
6 Double Trouble Dodewaard Iveco Eurostar 440-52

VTN 8,5 ton SUPER SPORT

START NR NAAM: WOONPLAATS: MERK & TYPE:
1 Murphy’s Law Moerkapelle Peterbilt 379
2 van Rijswijk Wijk en Aalburg Renault AE Magnum
3 Black Widow Nijnsel Renault Magnum
4 Verspui Hoornaar Daf CF 85

Start typing and press Enter to search