Deelnemers Trekker Trekkie Moerkapelle 20-5-2017

2.5 Ton Standaard Groep 1 Sleepwagen G-force

baan 1 Naam trekker type Woonplaats afstand finale
1-2501 Suzanne van Leeuwen John Deere 1130 Koudekerk a/d Rijn
1-2502 Robin Kompier John Deere 2030 Hazerswoude-Rijndijk
1-2503 Floor van Dolder MF 135 Koudekerk a/d Rijn
1-2504 Bart Bunt David Brown 880 Bodegraven
1-2505 Ted Westerman Ford 3000 Berkel en Roderijs
1-2506 Jelle Timmer Fiat 450 Leerbroek
1-2507 Arie van Vliet Ford Dexta Driebruggen
1-2508 Henk Nieuwenhuis International 633 Moerkapelle
1-2509 Carola van Schaik International 624 Zegveld
1-2510 Robert v/d Vis Nuffield 342 Bodegraven
1-2511 Dik de Vries Hanomag perfect Bodegraven
1-2512 Dirk Bac Deutz 6206 Moerkapelle
1-2513 Ruben Booij Zetor 25a Lopik
1-2514 Tim Verbeek John Deere 1020 Hazerswoude- Rijndijk
1-2515 Hans Heemskerk Kubota 5030 Koudekerk a/d Rijn
1-2516 A. Rehorst Ford 4000 Berkenwoude
1-2517 Maarten Reijneveld Volvo BM 400 Moerkapelle
1-2518 S. Schievink International 453 Lopik

2,5 Ton Groep 2 Sleepwagen Mission Impossible
baan 2 Naam trekker type Woonplaats afstand finale
2-2501 Clemens Rijkenhuizen John Deere 2020 Boskoop
2-2502 Tim van Waaij Lamborghini R503 Hazerswouder-Dorp
2-2503 Harmen van den Broek Deutz D 5506 Berkenwoude
2-2504 Kees Wesselingh International 533 Zoeterwoude
2-2505 Arjan van Schoonhoven Nuffield 465 Stolwijk
2-2506 Pascal den Hartog Ford 4000 Leerdam
2-2507 Dennis Nell International 624 Nieuwekerk a/d Ijssel
2-2508 Evert van Blotenburg David Brown 880 Reeuwijk
2-2509 Ruben Hofman David Brown 990 Hazerswoude- Dorp
2-2510 Coen Rotteveel SAME minitauro60 Stompwijk
2-2511 Hidde van der Peet International 633 Zwaansnhoek
2-2512 Dave Lakerveld Fendt 103 Reeuwijk
2-2513 Rick Gijzenberg Fiat 450 Nieuw- Vennep
2-2514 Kevin Gordijn John Deere 1020 Hazerswoude
2-2515 Joey Blonk MC Cormick GM55 Waddinxveen
2-2516 Robin van der Linde International 633 Gelderswoude
2-2517 Arjan Steenkamer Deutz D5006 Reeuwijk

Finale tussen de Beste 3 uit beide klasse wordt verreden op Baan 1 Sleepwagen G-Force

3.5 Ton Standaard

Naam trekker type Woonplaats afstand finale
3501 Stefan van Leeuwen John Deere 2130 Koudekerk a/d Rijn
3502 Ferry Leune John Deere 2040 Gelderswoude
3503 John Verlaan International 845 Harmelen
3504 G Schievink Volvo BM 500 Lopik
3505 Nol van Wees International 844S Nieuw Vennep
3506 Max Hendriks John Deere 1640 Berkel
3507 Thijs Ammerlaan New Holland FL80 Gelderswoude
3508 Arno van Schajik International 844S Waarder
3509 J Rehorst Ford 4610 Berkenwoude
3510 Anouk Duivenvoorden Fendt 304 Zoeterwoude
3511 Jan Verhagen International 523 Stompwijk
3512 John den Hartog International 844S Montfoort
3513 Sabine van der Kooij David Brown 1212 Hazerswoude dorp
3514 Bart Mooijman International 844S Zoeterwoude
3515 Jur Parlevliet Lamborghini R704 Beinsdorp
3516 Arjan Pak Fiat 50MECA615 Moerkapelle
3517 K Rehorst Ford 6400 Berkenwoude
3518 Remco van der Linde International 745XL Gelderswoude
3519 Wim Gelderblom Renault 85-12L5 Stolwijk
3520 Michael Pelgrom Deutz D6507 Koudekerk a/d Rijn
3521 Stefan Verhagen John Deere 1640 Stolwijk
3522 Henk Rodenburg David Brown 1390 Schipluiden
3523 Johan van den Broek Same Panther Boskoop
3524 Robbert Schipper Ford 4630 Gelderswoude

4.5 Ton Standaard

Naam trekker type Woonplaats afstand finale
4501 John Peters John Deere 2650 Montfoort
4502 Kees Kaptijn International 1046 Zoeterwoude
4503 Roy Lakerveld John Deere 3030LS Nieuwkoop
4504 Pieter Broere International 844S Stolwijk
4505 Lars Castelijn Fendt 311 Rijpwetering
4506 Tjeerd van den Bos Case 845XL Moerkapelle
4507 Nico Hoogendoorn Deutz 8006 Waarder
4508 Wessel de Jong Ford Nieuw Vennep
4509 Sjors Verhagen International 1046 Stompwijk
4510 Jan Parlevliet Ford 7480 Beinsdorp
4511 Mike Romberg International 1046 Pijnacker
4512 Fons Heemskerk David Brown 1690 Koudekerk a/d Rijn
4513 Frank van Nieuwkoop Fendt 308 LSA Reeuwijk
4514 Jos van de Velde Ford 7810 Silver Benthuizen
4515 Bart Qualm Allis chalmers 200 Boskoop
4516 Laurens den Olden International 955 Harmelen
4517 Clemens Rijkenhuizen John Deere 3130 Boskoop
4518 Mark van der Kooy Nuffield Universele six Bodegraven
4519 Patrick Verhagen Deutz DX160 Stolwijk
4520 Adrie de Vos Fendt 309 Krimpen a/d Lek
4521 Arjen van der Holst International 844S Wassenaar
4522 Jan van Velze John Deere 2850 Zoeterwoude

5.5 Ton Standaard

Naam trekker type Woonplaats afstand finale
5501 Luc van Santen Case 956 Wassenaar
5502 Marco Hommering International 1046 Lopik
5503 Patrick Meijer MF 1130 Hazerswoude-Rijndijk
5504 Lennart Verburg Volvo BM Valmet 905 Waarder
5505 Jesse Bakhuijzen New Holland TS110A Hazerswoude-Dorp
5506 Loonbedrijf J van Erk MF 1135 Lekkerkerk
5507 Arjan Hogendoorn Fendt 312tms Vario Waarder
5508 Arjan v/d Vendel Case IH Farmall 105 Bleiswijk
5509 Nico van Leeuwen Zetor 12441 Koudekerk a/d Rijn
5510 Dirk Borst Deutz DX 6.10 Zoeterwoude
5511 Wilco de Lange Fendt 412 Bergambacht
5512 Hans van Leeuwen John Deere 3650 Koudekerk a/d Rijn
5513 Sven van Rooijen Ford County 1164 Nieuw-Vennep
5514 Pim v/d Post Fendt 614S Ter aar
5515 Marc van Schie New Holland TM 120 Zoetermeer
5516 Mark Overdevest John Deere 3350 Berkel en Roderijs
5517 Paul van Schaik Fendt 614S Nieuwkoop
5518 Marien van Beusenkom Case IH 1056XL Zoeterwoude
5519 Mario v/d Ekt John Deere 4040 Zoetermeer
5520 Jorijn de Wit Ford 7710 Hardinxveld-Giessendam
5521 Mark Reuten Fendt 308LSA Montfoort

7 Ton Standaard Groep 1 Sleepwagen G-Force
Baan 2 Naam trekker Type Woonplaats afstand finale
2-7001 Kees Jan Nieuwenhuis International 1455 Bleiswijk
2-7002 Reinoud van Meijeren John Deere 4440 Driebruggen
2-7003 Harm Verlaan International 1455 Harmelen
2-7004 Erwin Bunnik Fendt 415 Bodegraven
2-7005 Arjan Verhagen MF 6470 Stolwijk
2-7006 Ton v/d Bergh Case 5150 Ter Aar
2-7007 Andre oudenes John Deere 6430 Stolwijk
2-7008 Arthur Bregman Fendt 514 Zevenhuizen
2-7009 Stefan Olieman John Deere 6900 Reeuwijk
2-7010 Bas van Zanten Fendt 716 Kamerik
2-7011 Gerben de Bruijn Case Maxxum 5150 Kamerik
2-7012 Henk Streefland John Deere 6800 Lekkerkerk
2-7013 Ton Verburg Valtra A121 Waarder
2-7014 Joost Dorrepaal International 1466 Zoeterwoude
2-7015 Dennis de Vries Deutz agrotron 115 Lekkerkerk
2-7016 Loonbedrijf J van Erk John Deere 6920-S Lekkerkerk
2-7017 Wilco de Bruijn Case MX135 Kamerik
2-7018 Niels Zwetsloot International 1455XL Hazerswoude-Dorp
2-7019 T van Eeden Petersman Kharkov K-150 Moerkapelle

Finale met de beste 3 van beide groepen op baan 1 sleepwagen G-Force

7 Ton Standaard Groep 2 Sleepwagen Mission Impossible
Baan 1 Naam trekker type Woonplaats afstand finale
1-7001 Piet de Vos Fendt 614 Krimpen a/d Lek
1-7002 Marjolein Nieuwenhuis Case MX135 Moerkapelle
1-7003 H. Vos Fendt 615SL Alphen a/d Rijn
1-7004 Wilbert van Meijeren John Deere 6430 Woerden
1-7005 Anton Rijneveld Case Inter 1455XL Woerden
1-7006 Daan Lekkerkerker Fendt 516s4 Harmelen
1-7007 Henk van de Stok Deutz 661 Haastrecht
1-7008 Johan de Jong Inter 1255 Hei en Boeicop
1-7009 Mike Verbeek Same Titan Hoofddorp
1-7010 Jurrie de Bruin Valmet 8150 Bodegraven
1-7011 Ricardo Modder Case Inter 1455XL Woerden
1-7012 Auke Verburg Valtra A121 Waarder
1-7013 Mitchel Moerland MF 6615 Hazerswoude-Dorp
1-7014 Robert v/d Plas John Deere 6820 Aarlanderveen
1-7015 Pieter Minoye Case International 1455 Stolwijk
1-7016 Laurens Koole New Holland T6120 Waddinxveen
1-7017 Willem Rehorst MF 6480 Capelle
1-7018 Hendrik Koopman Fendt 720 Vario Barger Compascuum
1-7019 John Mooijman International 1455 Zoeterwoude
1-7020 Tim van Randwijk Fendt 514C Lopik

Finale met de beste 3 van beide groepen op baan 2 sleepwagen Mission Impossible

9 Ton Standaard

Naam trekker type Woonplaats afstand finale
9001 Frans van Leeuwen Fendt 820 Koudekerk a/d Rijn
9002 Patrick van de Ende Fendt 818 Berkel & Roderijs
9003 Cees Visser John Deere 6930 Zevenhuizen
9004 Cees van Rossum Fendt 718 Polsbroek
9005 Erik Blok Fendt 718 Waarder
9006 Tim Morgenrood Fendt 720 Zwammerdam
9007 Arjan Verburg Valtra T190 Waarder
9008 Albert Oskam Fendt 820 Waddinxveen
9009 Jeanno v/d Ploeg MF 7485 Rijpwetering
9010 Peter de Jong Fendt 820 Alphen
9011 Peter Kastelein Steyr 9145 Zegveld
9012 Jesse van Delft John Deere 6930 Boskoop
9013 Cees Kaashoek Case 160 Moerkapelle
9014 Rene Rademaker John Deere 7530 Waddinxveen
9015 Toon Borsboom Ford 8830 Berkel & Roderijs
9016 Diderik Verhaaf Fendt 820 Ter Aar
9017 Jan Westerman Ford 8830 Berkel & Roderijs
9018 Dennis van der Spek Fendt 720 Waddinxveen
9019 Walter Smit Fendt 615 LSA-E Haastrecht
9020 Sebastiaan Jacobi Fendt 820 Alphen a/d Rijn
9021 Thijs Kaashoek Fendt 716 Vario Hazerswoude-Dorp
9022 Jaap Verdoold John Deere 6830 Stolwijk
9023 Tim de Pater John Deere 6930 Waddinxveen
9024 Corne Schrama MF 6490 Rijpwetering
9025 Jelle van der Peet Case International 1455XL Zwaanshoek
9026 C.A. v Vliet IH 3588 Woerdense Verlaat
9027 Bas Tol John Deere 7530 Waddinxveen
9028 Sietse Rodenburg Fendt 818 Vario Schipluiden

11 Ton Standaard

Naam trekker type Woonplaats afstand finale
1101 Marcel Lommerse Case IH 1455 XL Wassenaar
1102 Frank Vos Fendt 936 Alphen a/d Rijn
1103 Sjakko Perdijk New Holland Moerkapelle
1104 Wouter Kempen Fendt Favorit Favorit 824 Aarlanderveen
1105 Frans Duijndam John Deere 7800 Pijnacker
1106 B de Vos Fendt 724 Reeuwijk
1107 Djordy Naberman New Holland T1220 Bergambacht
1108 Kevin Davies Fendt 930 Weteringbrug
1109 Edwin v/d Tang Fendt 936 Hazerswoude Dorp
1110 Robbert Voshart Fendt 930 Noordwijkerhout
1111 Ramon Verheul Fendt 930 Waarder
1112 Hendrik Koopman Fendt 930 vario Barger Compascuum
1113 Ted van Leeuwen Fendt 926 Reeuwijk
1114 Koen van Paassen Kirovets K700A Schipluiden
1115  Sjaak Slingerland Fendt 936 Zwammerdam

2.5 Ton Sport Sleepwagen G-Force

Naam trekker type Woonplaats Afstand 1ste Trek Afstand 2de Trek
S2501 Menno Wennekers David Brown 990 Aalsmeer
S2502 Gert ten Brummeler Kleine Beer Ford Vinkeveen
S2503 Arie Zwijnenburg Black Phantom David Brown 996 Gouda
S2504 Henk-Jan Rijneveld Zero Tolerance Ford Bodegraven
S2505 Bertus van Dijk International 724 Cothen
S2506 Jeroen van Schaik Calimero MF 6130 Woerden
S2507 Wouter van de Eijden Landini 9980 Schalkwijk
S2508 Martin Hijkoop The Orange Glow Zetor Proxima 120 Nieuwland
S2509 Eddie Crum Green & Yellow John Deere 4045 Lienden
S2510
S2511
S2512
S2513
S2514

Demo's

 Demo’s Naam Trekker/truck type Woonplaats afstand finale
D01 Maurits Immink Fendt 1050 Weteringbrug 16 ton standaard
D02 JD Reijneveld Leger tank Moerkapelle
D03 Henk Nieuwenhuis  Murphys Law Peterbilt Moerkapelle 9.5 super sport Truck
D04 Aad Boers Fahr Ahead Deutz Fahr 150 Krimpen a/d Ijsel 4.5 Ton Sport
D05 Bram Dijkshoorn Inter 1255 Berkel en Roderijs
D06
D07
D08

Pick-up’s

Pick-up’s Naam Trekker type Woonplaats afstand finale
P01 Willem Stok Pick-up Waddinxveen
P02 Jan-Peter de Pater Pick-Up Stolwijk
P03 Bac Pick-up Moerkapelle
P04 Bac Pick-up Moerkapelle

7 ton Hobby Sport

7 ton Hobby Sport Naam Trekker type Woonplaats afstand finale
H01 Mike Duivenvoorden Inter 1566 Zoeterwoude
H02 Arnold Dorrepaal International 1246 Zoeterwoude
H03 Wouter van der Horst International 1246 Montfoort

Vrachtwagens

9,5 ton Naam Vrachtwagen type Woonplaats afstand finale
V01 Sjaak Slingerland Mercedes Actros 2545 Zwammerdam
V02 Kontent Tentenverhuur Renault Premium Bodegraven
V03 Ben Gordijn Scania R500 Hazerswoude-dorp
V04
V05

0

Start typing and press Enter to search