Uitslagen 2017

Uitslagen Trekker Trekkie Moerkapelle 20-5-2017

2.5 ton Standaard Groep 1 Sleepwagen G-force (max 75 pk)

baan 1 Naam trekker type Woonplaats afstand finale
1ste 1-2501 Suzanne van Leeuwen John Deere 1130 Koudekerk a/d Rijn  Full Pull Ja
2 1-2509 Carola van Schaik International 624 Zegveld  76,36 Ja
3 1-2510 Robert v/d Vis Nuffield 342 Bodegraven  85,30 Ja
4 1-2502 Robin Kompier John Deere 2030 Hazerswoude-Rijndijk  72,87
5 1-2518 S. Schievink International 453 Lopik  81,25
6 1-2516 A. Rehorst Ford 4000 Berkenwoude  78,29
7 1-2507 Arie van Vliet Ford Dexta Driebruggen  76,81
8 1-2504 Bart Bunt David Brown 880 Bodegraven  75,87
9 1-2514 Tim Verbeek John Deere 1020 Hazerswoude- Rijndijk  74,83
10 1-2511 Dik de Vries Hanomag perfect Bodegraven  74,34
11 1-2515 Hans Heemskerk Kubota 5030 Koudekerk a/d Rijn  72,12
12 1-2505 Ted Westerman Ford 3000 Berkel en Roderijs  72,02
1-2503 Floor van Dolder MF 135 Koudekerk a/d Rijn Afwezig
1-2506 Jelle Timmer Fiat 450 Leerbroek Afwezig
1-2508 Henk Nieuwenhuis International 633 Moerkapelle Naar 3,5 ton
1-2512 Dirk Bac Deutz 6206 Moerkapelle Afwezig 
1-2513 Ruben Booij Zetor 25a Lopik Afwezig
1-2517 Maarten Reijneveld Volvo BM 400 Moerkapelle Afgemeld

2,5 ton Groep 2 Sleepwagen Mission Impossible (max 75 pk)

baan 2 Naam trekker type Woonplaats afstand finale
1ste 2-2509 Ruben Hofman David Brown 990 Hazerswoude- Dorp 84,75  Ja
2 2-2501 Clemens Rijkenhuizen John Deere 2020 Boskoop 75,20 Ja
3 2-2504 Kees Wesselingh International 533 Zoeterwoude 69,95 Ja
4 2-2502 Tim van Waaij Lamborghini R503 Hazerswouder-Dorp 68,09
5 2-2505 Arjan van Schoonhoven Nuffield 465 Stolwijk 65,92
6 2-2508 Evert van Blotenburg David Brown 880 Reeuwijk 65,71
7 2-2517 Arjan Steenkamer Deutz D5006 Reeuwijk 65,65
8 2-2516 Robin van der Linde John Deere 310 Gelderswoude 65,14
9 2-2510 Coen Rotteveel SAME minitauro60 Stompwijk 64,70
10 2-2511 Hidde van der Peet International 633 Zwaansnhoek 63,93
11 2-2515 Joey Blonk MC Cormick GM55 Waddinxveen 62,88
12 2-2503 Harmen van den Broek Deutz D 5506 Berkenwoude 62,11
13 2-2512 Dave Lakerveld Fendt 103 Reeuwijk 61,93 
14 2-2507 Dennis Nell International 624 Nieuwekerk a/d Ijssel 60,75
15 2-2513 Rick Gijzenberg Fiat 450 Nieuw- Vennep 56,74
16 2-2514 Kevin Gordijn John Deere 1020 Hazerswoude 39,00
2-2506 Pascal den Hartog Ford 4000 Leerdam Afwezig

Finale tussen de Beste 3 uit beide klasse wordt verreden op Baan 1 Sleepwagen G-Force

Finale Naam trekker type Woonplaats Finale
1ste 1-2509 Carola van Schaik International 624 Zegveld 84,36
2 2-2501 Clemens Rijkenhuizen John Deere 2020 Boskoop 80,40
3 1-2510 Robert v/d Vis Nuffield 342 Bodegraven 79,43
4 2-2509 Ruben Hofman David Brown 990 Hazerswoude- Dorp 79,06
5 2-2504 Kees Wesselingh International 533 Zoeterwoude 74,55
6 1-2501 Suzanne van Leeuwen John Deere 1130 Koudekerk a/d Rijn 74,21

3.5 Ton Standaard (max 100 pk)

Naam trekker type Woonplaats afstand finale
1ste 3508 Arno van Schajik International 844S Waarder  82,37
2 3515 Jur Parlevliet Lamborghini R704 Beinsdorp 80,67
3 3501 Stefan van Leeuwen John Deere 2130 Koudekerk a/d Rijn 79,27
4 3514 Bart Mooijman International 844S Zoeterwoude  78,54
5 3512 John den Hartog International 844S Montfoort  78,45
6 3505 Nol van Wees International 844S Nieuw Vennep  76,24
7 3502 Ferry Leune John Deere 2040 Gelderswoude  75,10
8 3523 Johan van den Broek Same Panther Boskoop 70,14
9 3504 G Schievink Volvo BM 500 Lopik  67,57
10 3519 Wim Gelderblom Renault 85-12L5 Stolwijk  67,29
11 3507 Thijs Ammerlaan New Holland FL80 Gelderswoude  65,64
12 3513 Sabine van der Kooij David Brown 1212 Hazerswoude dorp  65,38
13 3516 Arjan Pak Fiat 50MECA615 Moerkapelle  64,21
14 3506 Max Hendriks John Deere 1640 Berkel  63,49
15 3517 K Rehorst Ford 6400 Berkenwoude  63,44
16 3511 Jan Verhagen International 523 Stompwijk  63,36
17 3522 Henk Rodenburg David Brown 1390 Schipluiden  63,29
18 3524 Robbert Schipper Ford 4630 Gelderswoude  62,59
19 3525 Henk Nieuwehuis International 633 Moerkapelle 62,81
20 3509 J Rehorst Ford 4610 Berkenwoude  62,20
21 3518 Remco van der Linde International 745XL Gelderswoude  61,78
22 3521 Stefan Verhagen John Deere 1640 Stolwijk  61,62
3510 Anouk Duivenvoorden Fendt 304 Zoeterwoude  Afgemeld
3520 Michael Pelgrom Deutz D6507 Koudekerk a/d Rijn  
3503 John Verlaan International 845 Harmelen  Afwezig

4,5 ton Standaard (max 125 pk)

Naam trekker type Woonplaats afstand finale
1ste 4508 Wessel de Jong Ford Nieuw Vennep  Full Pull
2 4513 Frank van Nieuwkoop Fendt 308 LSA Reeuwijk  90,23
3 4511 Mike Romberg International 1046 Pijnacker  80,34
4 4501 John Peters John Deere 2650 Montfoort  79,44
5 4502 Kees Kaptijn International 1046 Zoeterwoude  79,09
6 4509 Sjors Verhagen International 1046 Stompwijk  76,30
7 4514 Jos van de Velde Ford 7810 Silver Benthuizen  75,23
8 4522 Jan van Velze John Deere 2850 Zoeterwoude  74,48
9 4520 Adrie de Vos Fendt 309 Krimpen a/d Lek  74,20
10 4517 Clemens Rijkenhuizen John Deere 3130 Boskoop  72,93
11 4503 Roy Lakerveld John Deere 3030LS Nieuwkoop  72,15
12 4521 Arjen van der Holst International 844S Wassenaar  71,24
13 4507 Nico Hoogendoorn Deutz 8006 Waarder  71,23
14 4518 Mark van der Kooy Nuffield Universele six Bodegraven  71,11
15 4512 Fons Heemskerk David Brown 1690 Koudekerk a/d Rijn  71,10
16 4506 Tjeerd van den Bos Case 845XL Moerkapelle  67,12
17 4504 Pieter Broere International 844S Stolwijk  65,66
18 4510 Jan Parlevliet Ford 7480 Beinsdorp  61,24
4505 Lars Castelijn Fendt 311 Rijpwetering Afgemeld
4515 Bart Qualm Allis chalmers 200 Boskoop  Afgemeld
4516 Laurens den Olden International 955 Harmelen  afwezig
4519 Patrick Verhagen Deutz DX160 Stolwijk  Afgemeld

5.5 ton Standaard (max 150 pk)

Naam trekker type Woonplaats Afstand finale
1ste 5514 Pim v/d Post Fendt 614S Ter aar Full Pull Full Pull
2 5510 Dirk Borst Deutz DX 6.10 Zoeterwoude Full Pull 96,74
3 5512 Hans van Leeuwen John Deere 3650 Koudekerk a/d Rijn Full Pull 79,10
4 5518 Marien van Beusenkom Case IH 1056XL Zoeterwoude Full Pull 71,81
5 5506 Loonbedrijf J van Erk MF 1135 Lekkerkerk Full Pull 67,08
6 5504 Lennart Verburg Volvo BM Valmet 905 Waarder 92,80  
7 5502 Marco Hommering International 1046 Lopik 83,81  
8 5505 Jesse Bakhuijzen New Holland TS110A Hazerswoude-Dorp 83,49  
9 5501 Luc van Santen Case 956 Wassenaar 82,44  
10 5511 Wilco de Lange Fendt 412 Bergambacht 81,30  
11 5515 Marc van Schie New Holland TM 120 Zoetermeer 81,15  
12 5508 Arjan v/d Vendel Case IH Farmall 105 Bleiswijk 76,31  
13 5519 Mario v/d Elst John Deere 3050 Zoetermeer 74,42  
14 5517 Paul van Schaik Fendt 614S Nieuwkoop 73,66  
15 5513 Sven van Rooijen Ford County 1164 Nieuw-Vennep 71,65  
16 5521 Mark Reuten Fendt 308LSA Montfoort 55,34  
17 5522 Patrick Verhagen Deutz DX160 Stolwijk 45,89  
18 5509 Nico van Leeuwen Zetor 12441 Koudekerk a/d Rijn 44,70  
5503 Patrick Meijer MF 1130 Hazerswoude-Rijndijk  Afgemeld  
5507 Arjan Hogendoorn Fendt 312tms Vario Waarder  Afgemeld  
5516 Mark Overdevest John Deere 3350 Berkel en Roderijs  Afwezig  
5520 Jorijn de Wit Ford 7710 Hardinxveld-Giessendam  Afwezig  

7 Ton Standaard Groep 2 Sleepwagen mission Impossible (max 200 pk)

Baan 2 Naam trekker Type Woonplaats afstand finale
1ste 2-7004 Erwin Bunnik Fendt 415 Bodegraven Full Pull
2 2-7017 Wilco de Bruijn Case MX135 Kamerik Full Pull
3 2-7013 Tom Verburg Valtra A121 Waarder Full Pull
4 2-7007 Andre oudenes John Deere 6430 Stolwijk Full Pull
5 2-7011 Gerben de Bruijn Case Maxxum 5150 Kamerik Full Pull
6 2-7002 Reinoud van Meijeren John Deere 4440 Driebruggen Full Pull
7 2-7008 Arthur Bregman Fendt 514 Zevenhuizen Full Pull
8 2-7010 Bas van Zanten Fendt 716 Kamerik 88,73
9 2-7016 Loonbedrijf J van Erk John Deere 6920-S Lekkerkerk 80,56
10 2-7005 Arjan Verhagen MF 6470 Stolwijk 76,42
11 2-7006 Ton v/d Bergh Case 5150 Ter Aar 75,75
12 2-7009 Stefan Olieman John Deere 6900 Reeuwijk 75,82
13 2-7001 Kees Jan Nieuwenhuis International 1455 Bleiswijk 74,17
14 2-7012 Henk Streefland John Deere 6800 Lekkerkerk 71,32
15 2-7018 Chris Lievaart International 1455XL Hazerswoude-Dorp 67,17
2-7003 Harm Verlaan International 1455 Harmelen  afwezig
2-7014 Joost Dorrepaal International 1466 Zoeterwoude  Afgemeld
2-7015 Dennis de Vries Deutz agrotron 115 Lekkerkerk  Afwezig
2-7019 T van Eeden Petersman Karkov T-150 Moerkapelle  afgemeld

7 Ton Standaard Groep 1 Sleepwagen G-Force (max 200 pk)

Baan 1 Naam trekker type Woonplaats afstand finale
1ste 1-7020 Tim van Randwijk Fendt 514C Lopik Full Pull
2 1-7010 Jurrie de Bruin Valmet 8150 Bodegraven Full Pull
3 1-7013 Mitchel Moerland MF 6615 Hazerswoude-Dorp Full Pull
4 1-7014 Robert v/d Plas John Deere 6820 Aarlanderveen Full Pull
5 1-7015 Pieter Minoye Case International 1455 Stolwijk Full Pull
6 1-7011 Ricardo Modder Case Inter 1455XL Woerden Full Pull
7 1-7019 John Mooijman International 1455 Zoeterwoude Full Pull
8 1-7016 Laurens Koole New Holland T6120 Waddinxveen 97.04
9 1-7002 Marjolein Nieuwenhuis Case MX135 Moerkapelle 96,74
10 1-7009 Mike Verbeek Same Titan Hoofddorp 96,62
11 1-7012 Auke Verburg Valtra A121 Waarder 94,72
12 1-7001 Piet de Vos Fendt 614 Krimpen a/d Lek 94,72
13 1-7003 H. Vos Fendt 615SL Alphen a/d Rijn 92,64
14 1-7004 Wilbert van Meijeren John Deere 6430 Woerden 92,11
15 1-7005 Anton Rijneveld Case Inter 1455XL Woerden 86,36
1-7006 Daan Lekkerkerker Fendt 516s4 Harmelen  afgemeld
1-7007 Henk van de Stok Deutz 661 Haastrecht  afwezig
1-7008 Johan de Jong Inter 1255 Hei en Boeicop  Afgemeld
1-7017 Willem Rehorst MF 6480 Capelle  Afwezig
1-7018 Hendrik Koopman Fendt 720 Vario Barger Compascuum  Andere klasse

FINALE 7 Ton

Baan 1 Naam trekker Type Woonplaats afstand
1ste 1-7014 Robert v/d Plas John Deere 6820 Aarlanderveen 98,94
2 1-7019 John Mooijman International 1455 Zoeterwoude 97,42
3 1-7011 Ricardo Modder Case Inter 1455XL Woerden 97,34
4 2-7008 Arthur Bregman Fendt 514 Zevenhuizen 96,40
5 1-7015 Pieter Minoye Case International 1455 Stolwijk 96,32
6 1-7020 Tim van Randwijk Fendt 514C Lopik 96,04
7 2-7017 Wilco de Bruijn Case MX135 Kamerik 92,13
8 1-7010 Jurrie de Bruin Valmet 8150 Bodegraven 91,74
9 2-7004 Erwin Bunnik Fendt 415 Bodegraven 90,72
10 2-7007 Andre oudenes John Deere 6430 Stolwijk 85,57
11 1-7013 Mitchel Moerland MF 6615 Hazerswoude-Dorp 84,23
12 2-7011 Gerben de Bruijn Case Maxxum 5150 Kamerik 84,16
13 2-7013 Tom Verburg Valtra A121 Waarder 80,28
Disc. 2-7002 Reinoud van Meijeren John Deere 4440 Driebruggen 99,.22

9 Ton Standaard (max 250 pk)

Naam trekker type Woonplaats afstand finale
1ste 9019 Walter Smit Fendt 615 LSA-E Haastrecht Full Pull
2 9025 Jelle van der Peet Case International 1455XL Zwaanshoek 90,35
3 9006 Tim Morgenrood Fendt 720 Zwammerdam 84,81
4 9001 Frans van Leeuwen Fendt 820 Koudekerk a/d Rijn 83,69
5 9008 Albert Oskam Fendt 820 Waddinxveen 81,94
6 9005 Erik Blok Fendt 718 Waarder  71,92
7 9015 Toon Borsboom Ford 8830 Berkel & Roderijs  71,74
8 9018 Dennis van der Spek Fendt 720 Waddinxveen  71,61
9 9003 Cees Visser John Deere 6930 Zevenhuizen  71,45
10 9017 Jan Westerman Ford 8830 Berkel & Roderijs  70,75
11 9007 Arjan Verburg Valtra T190 Waarder  69,22
12 9002 Hendrik Koopman Fendt 720 Vario Barger Compascuum  68,88
13 9016 Diderik Verhaaf Fendt 820 Ter Aar  68,14
14 9012 Jesse van Delft John Deere 6930 Boskoop  63,88
15 9014 Rene Rademaker John Deere 7530 Waddinxveen  61,15
16 9011 Peter Kastelein Steyr 9145 Zegveld  58,01
17 9024 Lars Castelijn MF 6490 Rijpwetering  57,62
18 9020 Sebastiaan Jacobi Fendt 820 Alphen a/d Rijn  53,60
19 9023 Tim de Pater John Deere 6930 Waddinxveen  52,26
20 9013 Cees Kaashoek Case 160 Moerkapelle  49,45
21 9028 Sietse Rodenburg Fendt 818 Vario Schipluiden  48,97
22 9027 Bas Tol John Deere 7530 Waddinxveen  46,68
23 9021 Thijs Kaashoek Fendt 716 Vario Hazerswoude-Dorp  46,60
24 9004 Cees van Rossum Fendt 718 Polsbroek  45,65
25 9022 Jaap Verdoold John Deere 6830 Stolwijk  45,59
26 9026 C.A. v Vliet IH 3588 Woerdense Verlaat  45,51
9010 Peter de Jong Fendt 820 Alphen Dis.
9009 Daan Lekkerkerker Fendt 820 Harmelen afwezig

11 ton Standaard

Naam trekker type Woonplaats afstand finale
1ste 1111 Ramon Verheul Fendt 930 Waarder 84,18
2 1109 Edwin v/d Tang Fendt 936 Hazerswoude Dorp 79,89
3 1101 Marcel Lommerse Case IH 1455 XL Wassenaar 75.69
4 1102 Frank Vos Fendt 936 Alphen a/d Rijn 75,44
5 1105 Frans Duijndam John Deere 7800 Pijnacker 75,40
6 1104 Wouter Kempen Fendt Favorit Favorit 824 Aarlanderveen 73,86 
7 1110 Robbert Voshart Fendt 930 Noordwijkerhout 71,32
8 1107 Djordy Naberman New Holland T1220 Bergambacht 69,44
9 1112 Hendrik Koopman Fendt 930 vario Barger Compascuum 69,18
10 1115  Sjaak Slingerland Fendt 936 Zwammerdam 62,58
11 1113 Ted van Leeuwen Fendt 926 Reeuwijk 61,82
12 1114 Koen van Paassen Kirovets K700A Schipluiden 57,26
13 1108 Kevin Davies Fendt 930 Weteringbrug 46,73 
14 1103 Sjakko Perdijk New Holland Moerkapelle 45,98 
1106 B de Vos Fendt 724 Reeuwijk afgemeld

2.5 Ton Sport Sleepwagen G-Force

Naam trekker type Woonplaats Afstand 1ste Trek Afstand 2de Trek
1ste S2509 Eddie Crum Green & Yellow John Deere 4045 Lienden  Full Pull  97,99
2 S2507 Herman de Leeuw Zetor 8011 Hoogblokland  Full Pull  92,66
3 S2504 Henk-Jan Rijneveld Zero Tolerance Ford Bodegraven  Full Pull  90,55
4 S2502 Gert ten Brummeler Kleine Beer Ford Vinkeveen  Full Pull  89,76
5 S2506 Jeroen van Schaik Calimero MF 6130 Woerden  Full Pull  87,43
6 S2501 Menno Wennekers David Brown 990 Aalsmeer  Full Pull  87,33
7 S2503 Arie Zwijnenburg Black Phantom David Brown 996 Gouda  Full Pull  83,20
S2505 Bertus van Dijk International 724 Cothen  Afwezig  
S2508 Martin Hijkoop The Orange Glow Zetor Proxima 120 Nieuwland  afwezig  

Demos

 Demo’s Naam Trekker/truck type Woonplaats afstand finale
D01 Maurits Immink Fendt 1050 Weteringbrug 16 ton standaard
D02 JD Reijneveld Leger tank Moerkapelle
D03 Henk Nieuwenhuis  Murphys Law Peterbilt Moerkapelle 9.5 super sport Truck
D04 Aad Boers Fahr Ahead Deutz Fahr 150 Krimpen a/d Ijsel 4.5 Ton Sport
D05 Bram Dijkshoorn Inter 1255 Berkel en Roderijs 3.5 sport
D06 Gijs Jan Nieuwenhuis John Deere 4430 Nieuw Vennep 3.5 sport
D07 Wennekers 3.5 sport
D08 Herman de Leeuw Zetor Hoogblokland 4.5 ton Sport

Pick-ups

Pick-up’s Naam Trekker type Woonplaats afstand finale
1ste P02 Jan-Peter de Pater Pick-Up Stolwijk Full Pull 89,36
2 P04 Bac Pick-up Moerkapelle Full Pull 86,29
3 P03 Bac Pick-up Moerkapelle 85,10  
4 P05 Simon Broere Pick-up Stolwijk 64,56  
P01 Willem Stok Pick-up Waddinxveen Afwezig  

7 ton Hobby Sport

7 ton Hobby Sport Naam Trekker type Woonplaats afstand finale
H01 Mike Duivenvoorden Inter 1566 Zoeterwoude
H02 Arnold Dorrepaal International 1246 Zoeterwoude
H03 Wouter van der Horst International 1246 Montfoort

Standaard Vrachtwagen

9,5 ton Naam Vrachtwagen type Woonplaats afstand finale
1ste V07 Oskam Ginaf FullPull  Fullpull
2 V05 P. Vos Volvo FullPull 83,47
3 V03 Ben Gordijn Scania R500 Hazerswoude-dorp FullPull 79,13 
4 V01 Sjaak Slingerland Mercedes Actros 2545 Zwammerdam FullPull 77,07
5 V06 Reijneveld Volvo FullPull 71,58
6 V02 Kontent Tentenverhuur Renault Premium Bodegraven 83,15  
7 V11 J.D. Reijneveld Tank 74,26  
8 V10 W. v.d. Meijden FTF 53,10  
9 V08 Oskam Volvo 19,61  
V04 Victor van Bruggen Ginaf 8×8 Hazerswoude-dorp    

Uitslagen 2016

Uitslagen Trekker Trekkie Moerkapelle 21-5-2016

2.5 Ton Standaard

Van 12.30 tot 13.30 uur (onder voorbehoud) deelnemers dienen een uur voor aanvang van de klasse aanwezig te zijn

Naam trekker type woonplaats afstand finale
2503 Ruben Hofman David Brown 990 Hazerswoude-dorp 86,55
2504 Robert van de Vis Nuffield 342 Bodegraven 79,81
2505 Robin Kompier John Deere 2030 Hazerswoude-rijndijk 78,85
2502 Suzanne van Leeuwen John Deere 1130 Koudekerk a/d Rijn 76,48
2507 Cor Rijkenhuizen Nuffield 384 Reeuwijk 76,23
2511 Niels Bolleboom Fordson super major Berkel en Roderijs 75,69
2506 Evert van Blotenburg David Brown 880 Reeuwijk 75,64
2510 Floor van Dolder MF 135 Koudekerk a/d Rijn 74,74
2515 Kevin Rehorst Ford 4000 Berkenwoude 74,15
2517 Tim Verbeek John Deere 1020 Hazerswoude-rijndijk 71,84
2512 Nel Rijkenhuizen John Deere 2020 Boskoop 71,77
2520 Carola van Schaik International 624 Zegveld 69,75
2516 Tim van Waaij Lamborgini R503 Hazerswoude-dorp 69,52
2508 Arjan Steenkamer Zetor 25a Reeuwijk 69,37
2513 Robin van der Linde International 633 Gelderswoude 69,36
2509 Coen Rotteveel Same minitauro 60 Stompwijk 66,8
2519 Dirk Slooijer Fordson E27NL4 Moerkapelle 66,1
2501 Harmen van den Broek Deutz D5506 Berkenwoude 61,42
2518 Maarten Reijneveld Volvo BM 400 Moerkapelle 59,9
2514 Sjoerd van der Weijden Ford 3000 Krimpen a/d Lek 16,12

3.5 Ton Standaard

Van 11.15 tot 12.15 uur (onder voorbehoud) deelnemers dienen een uur voor aanvang van de klasse aanwezig te zijn

Naam trekker type woonplaats afstand finale
3501 John den Hartog International 844s Montfoort 50,79
3506 Ruben Hofman David Brown 1212 Hazerswoude- dorp 49,49
3512 Bart Mooiman International 844s Zoeterwoude 49,45
3502 Stefan van Leeuwen John deere 2130 Koudekerk a/d Rijn 48,5
3516 Max Hendrinks John deere 1640 Berkel en Roderijs 48,41
3511 Daniel Bac New Holland TNF95F Moerkapelle 48,3
3503 Reinier van Meijeren John deere 2030 Driebruggen 47,49
3517 Johan van den Broek Same panther 90 Boskoop 47,44
3507 Matthijs Olieman International 844 Reeuwijk 47,1
3509 Jan Verhagen International 523 Stompwijk 46,81
3505 Job Reijneveld DAF YA 126 Moerkapelle 46,77
3508 Ferry Leune John deere 2040 Gelderswoude 46,43
3504 Jos van wisse International 533 Wassenaar 46,28
3513 Remco van der Linde New Holland TI80A Gelderswoude 45,95
3515 Tim van de Vendel Steyer 40 65 a Bleiswijk 45,48
3514 Clemens Rijkenhuizen John deere 3130 Boskoop 54,14 Disc
3510 John Verlaan International 845 Harmelen 50,54 Disc

4.5 Ton Standaard

Van 10.15 tot 11.15 uur (onder voorbehoud) deelnemers dienen een uur voor aanvang van de klasse aanwezig te zijn

Naam trekker type woonplaats afstand finale
4501 Mike Romberg International 1046 Pijnacker 90,68
4513 Fons Heemskerk David Brown 1690 Koudekerk a/d Rijn 88,69
4515 John Peters John Deere 2650 Montfoort 79,39
4519 Kees Captein International 1046 Zoeterwoude 76,39
4506 Bart Qualm Allis Chalmers 208 Boskoop 74,11
4510 Wilbert van Meijeren John Deere 3030 Woerden 64,53
4509 Arjan van der Holst International 844S Wassenaar 53,6
4505 Harm Verlaan International 1046 Harmelen 53,51
4511 Jos van de Velde Ford 7810 Benthuizen 53,18
4502 Roy Lakerveld John Deere 3030LS Nieuwkoop 52,59
4512 Willem Korkhoff International 1046 Lopik 47,05
4518 Ted Westerman John Deere 1640 Berkel en Roderijs 46,4
4517 Arjan van de Vendel Farmall 115 Zoetermeer 45,44
4508 Jan van Velsen John Deere 2850 Zoeterwoude 45,3
4516 Peter Vreugdenhil Fendt 211 Benthuizen 44,79
4514 Sjors Verhagen International Harvester 1046 Stompwijk 44,5
4507 Pieter Broere International 844s Stolwijk 38,26
4503 Lars Castelijn Fendt 311LSA Rijpwetering afwezig afwezig
4504 Jelle Knibbe Ford 7810 Hazerswoude- dorp afwezig afwezig

5.5 Ton Standaard

Van 9.00 tot 10.00 uur (onder voorbehoud) deelnemers dienen een uur voor aanvang van de klasse aanwezig te zijn

Naam trekker type woonplaats afstand finale
5509 Thijs Olieman Fendt 309LSA Reeuwijk  Full Pull  49.44
5516 Frank Roeleveld Deutz 431 Zevenhoven  Full Pull  45.14
5507 Luc van Santen Case IH 1056XL Wassenaar  99.57
5513 Hans van Leeuwen John Deere 3650 Koudekerk a/d Rijn  91.90
5511 Gijs Verlaan international 1056 Harmelen  86.36
5503 Mark over de vest John Deere 3350 Berkel en Roderijs  84.21
5502 Patrick Meijer MF 1130 Hazerswoude-Rijndijk  77.04
5505 Joost Dorrepaal Case IH 1056XL Zoeterwoude  72.94
5504 Arjan Hogendoorn Fendt 312vario Waarder  72.84
5514 Sjaak Slingerland Fendt 313 Zwammerdam  66.12
5508 Maurice van de Velde MF 5613 Hazerswoude  59.89
5515 Timon Heister international 1055XL Waddinxveen  43.10
5510 Paul van Schaik Fendt 614S Nieuwkoop  Full Pull  55.82
5512 Pim v/d Post Fendt 614S ter Aar  Full Pull  63.03
5501 Erwin den Boer Fendt Farmer 311 Bergambacht  afwezig afwezig
5506 Jelle methorst Deutz agrotron Waarder  afgemeld Afgemeld

7 Ton Standaard

Van 14.45 tot 15.45 uur (onder voorbehoud) deelnemers dienen een uur voor aanvang van de klasse aanwezig te zijn

Naam trekker type woonplaats Afstand finale
7001 Mitchel Moerland MF 6615 Hazerswoude Full Pull Full Pull
7002 Anton Rijneveld Case international 1455XL Woerden Full Pull 76,84
7024 Marjolein Nieuwenhuis Bac Case IH MX135 Moerkapelle 91,79
7011 Bram van Kats John Deere 6910 Cabauw 87,94
7014 Terry Vermulm White 2-135 Moerkapelle 87,12
7025 Derreck Bac Case CS120 Moerkapelle 86,8
7022 Henk Nieuwenhuis New Holland T6020 Moerkapelle 85,25
7019 Stefan Olieman John Deere 6900 Reeuwijk 84,3
7026 Willem Rehorst MF 6480 Capelle 82,22
7010 Mike Duivenvoorden international 1566 Zoeterwoude 79,61
7021 Tom Verburg Valtra 8350 Waarder 79,03
7006 Cees van Rossum Fendt 415 Polsbroek 78,82
7018 Ricardo Modder Case international 1455XL Woerden 78,19
7004 Auke Verburg Valtra N121 Waarder 77,93
7008 Reinoud van Meijeren John Deere 4440 Driebruggen 70,53
7016 Arthur Bregman Fendt 514 Zevenhuizen 66,85
7012 Lennart Verburg Valtra 8550 Waarder 61,86
7005 Gert-Jan Oudijk Case Maxxum 140 Moordrecht 60,96
7013 Gerben de Bruijn Case Maxxum 5150 Kamerik 56,91
7020 Tjeerd van de Bos Case Maxxum140 Moerkapelle 52,2
7009 Huub van der Maas Ford 8700 Zoetermeer 44,65
7007 Jari van der Stok Deutz Agrostar Haastrecht 38,9

9 Ton Standaard

Van 16.00-17.00 uur (onder voorbehoud) deelnemers dienen een uur voor aanvang van de klasse aanwezig te zijn

naam trekker type woonplaats afstand finale
9001 Patrick v/d Ende Fendt 818 Berkel en Roderijs
9002 Cees Visser John Deere 6930 Zevenhuizen
9003 Jan Morssink Fendt 820 Hazerswoude-dorp
9004 Erik Blok Fendt 718 Waarder
9005 Willem rehorst MF 6480 Capelle
9006 Edwin van Tang Fendt 615 Hazerswoude-dorp
9007 Frans Duijndam John Deere 7800 Pijnacker
9008 Tim Morgenrood Fendt 720 Zwammerdam
9009 Wouter Kempen Fendt 824Favorit Aarlanderveen
9010 Albert Oskam Fendt 820 Waddinxveen
9011 Jeanne van de Ploeg MF 67485 Hoogmade
9012 Peter de Jong Fendt 820 Alphen
9013 Erwin Berkelaar Case 1455XL Kootwijkerbroek
9014 Robbert Voshart Fendt 718 Noordwijkerhout
9015 Jesse van Delft John Deere 6930 Boskoop
9016 Bart Broekhof Fendt 722 Lisse
9017 Sjakko Perdijk New Holland T7040 Moerkapelle
9018 Cees Kaashoek Case 160 Moerkapelle
9019 Rene Rademaker John Deere 7530 Waddinxveen
9020 Toon Borsboom Ford 8830 Berkel en Roderijs
9022 Diderik Verhaaf Fendt 820 Ter Aar
9023 Marcel Lommerse Case IH 1455XL Wassenaar
9024 Jan Westerman Ford 8830 Berkel en Roderijs
9025 Dennis vande Spek Fendt 720 Waddinxveen
9026 Walter Smit Fendt 615LSA-E Haastrecht

2.5 Ton Sport

Van 13.45 tot 14.45 uur (onder voorbehoud) deelnemers dienen een uur voor aanvang van de klasse aanwezig te zijn

Naam trekker type woonplaats Afstand 1ste trek Afstand 2de trek Totale Afstand
S2501 Henk-Jan Rijneveld Zero Tolerance Ford 6600 Bodegraven 96,12
S2504 Tino Wilbers Belarus 952 Milheze 94,47
S2502 Bertus van Dijk International 724 Cothen 93,98
S2506 Gert ten Brummeler kleine beer ford Vinkeveen 92,22
S2503 Johan van Leerdam Case 1394 Lopik 85,25
S2505 Jeroen van Schaik Calimero MF 6130 Woerden 84,72
S2512 Martin de Jong Fendt 308 LS Nieuwland 81,48
S2510 Herman de Leeuw Zetor 8011 Hoogblokland 75,56
S2507 Wouter van de Eijden Landini 9880 Schalkwijk 71,54
S2511 Arie Zwijnenburg David Brown 996 Gouda 67,4
S2509 menno wennekers David Brown 990 Aalsmeer 62,38

Demo's

Voor de tijden van de demo’s zie het programma (onder voorbehoud) graag ruim op tijd aanwezig zijn

naam trekker type woonplaats afstand afstand
D1 Bram dw Inter 1255 Berkel en Roderijs
D2 Dick Bac Pick up Moerkapelle
D3 Jan Reijneveld Scania 143 Moerkapelle
D4 Henk van de Berg Inter Bleiswijk
D5 G,A en G J John deere 4430 Nieuw Vennep
D6 Aad Boers Deutz-Fahr 150 Krimpen a/d Ijsel
D7 Jan peter de Pater Dodge RAM 2500 Stolwijk
D8 Peter van Herk Case magnum 7250 Streefkerk
D9 Rolf Bouwmans MF 2805 Bakel
D10 Wennekers 3.5ton Super Sport N/A

0

Start typing and press Enter to search